Til en helt spesiell

- Fortell oss hvem du mener bør få foreningens Hederspris, oppfordrer styreleder Gunnar Glavin Nybø i Sponsor- og Eventforeningen.

Foreningen, ved styret, har mulighet til å dele ut en Hederspris hvert år. Styret oppfordrer bransjen til å komme med innspill.

- Kriteriene er like tydelige som de er enkle: Prisen skal gå til en navngitt person eller bedrift/institusjon/organisasjon som har gjort noe ekstraordinært bra over tid for å fremme sponsing og/eller event som fagområde, forteller Nybø.

Hedersprisen har vært delt ut tolv ganger tidligere. I år fikk OBOS den. De som også har fått Hedersprisen er: Vegard Arntsen i Sponsor Insight, Moods of Norway, Birken, Arne Svare, Frode Kyvåg og Norway Cup, Siv Skard, Lars Martin Kaupang, Petter Sandberg i Gyro, TINE, DnB NOR og Jacob Lund.

En eventuell Hederspris 2020, deles ut på arrangementet Sponsor- og Eventprisen den 4. mars 2020.

- Vi hører veldig gjerne fra deg. Send oss ditt forslag: Noen ord om hvem og hvorfor, innen utgangen av oktober, sier Nybø.

Send ditt forslag til Hedersprisen HER

 

 

Tekst: Hege Mauroy

17. september 2019