Sosioobjekter - Vi trenger dere!

Sponsor- og Eventforeningen trenger din organisasjon sin hjelp.

Sponsor- og Eventforeningen har nylig sendt ut en spørreundersøkelse til våre medlemmer som faller under kategorien Sosioobjekter. 

Dette gjør vi for å få mer informasjon og innsikt om denne sektoren som vi representerer. Vi bruker deres svar til å forbedre vårt eksisterende tilbud, og sikre at våre tjenester er relevante for dere. Undersøkelsen er helt anonym. 

Dersom du representerer et sosioobjekt og ikke har mottatt mailen med undersøkelsen, ber vi deg innstendig ta kontakt med oss på Info@sponsevent.no slik at vi kan få oppdatert våre systemer og sendt ut undersøkelsen til din organisasjon. 

Vi ønsker også å sende en takk til dere som allerede har besvart denne undersøkelsen, det setter vi stor pris på!