Oppdatert aktivitetsoversikt ut 2021

Sjekk ut vår oppdaterte aktivitetsoversikt ut 2021.

Oversikten over Foreningens aktiviteter ut 2021 er nå klart! Merk at frokostmøtet 25.11 har blitt flyttet og nå blir avholdt 30.11. Invitasjon og påmelding til dette er sendt ut til medlemmer og ligger tilgjengelig på våre nettsider. Temaet for siste frokostmøte er også spikret og det blir Oppfølging av gjenåpning - hvor er vi nå? Dette blir et spennende frokostmøte med profilerte aktører som vil gi en oppdatering på hvordan de ligger ann etter gjenåpningen. 

Velkommen til årets to siste frokostmøter med Sponsor- og Eventforeningen!

 

Frokostmøte 26. oktober 

Sponsing vs. reklame
Link til video og materiell fra foredragene(for medlemmer): Her

 

Frokostmøte 03. november

Bærekraft - Kommunikasjon og cases
Link til video og materiell fra foredragene(for medlemmer): Her

 

Frokostmøte 25.november - Flyttet til 30.11

 

Frokostmøte 30. november

Beste praksis OBOS og DNT

Link til informasjon om frokostmøtet: Her

Link til påmelding: Her. 

 

Frokostmøte 14. desember

Oppfølging av gjenåpning - hvor er vi nå?

Sted: Høyskolen Kristiania