Kommunikasjon med Gambit H+K

- På linje med at vi har eventpartnere til våre arrangementer, har vi søkt spisskompetanse for å kommunisere mer og bedre innad og utad, sier Hege Mauroy, daglig leder i Sponsor- og Eventforeningen.

Mer og bedre kommunikasjon

Prosjektleder Thea Rustad Dyvesether

Hun fortsetter:

- Etter en samlet vurdering av flere interessenter falt valget på Gambit H+K.

Gambit H+K skal være foreningens kommunikasjonspartner dette året.

- Kommunikasjon eller synlighet er ikke et mål i seg selv, det er et verktøy for å nå foreningens mål. Her skal vi bidra med planlegging, produksjon og aktivering av kommunikative tiltak. Vi ønsker å tilrettelegge for kunnskapsdeling blant foreningens medlemmer og økt synlighet utenfor medlemsmassen. Til slutt, det er kunden som skal skinne og ikke oss som byrå, sier Vegard Bjørtuft seniorrådgiver i  Gambit H+K.

Teamet som primært jobber med Sponsor- og Eventforeningen består av Bjørtuft selv og prosjektleder Thea Rustad Dyvesether.

- Flere av våre medlemmer har allerede merket at Thea har vært på dem for å få synspunkter og innspill for samspill. Det skal hun fortsette med. Ta henne vel imot om hun kommer din vei, avrunder Mauroy.

 

 

20. mars 2019