Foreningsaktiviteter høsten 2021

Vi ønsker våre medlemmer velkommen til en spennende høst med aktiviteter i regi av Sponsor- og Eventforeningen.

Det er enda ikke alt som er på plass, men vi ønsker å være tidlig ute med datoene slik at dere allerede nå kan merke dere datoene. Fullstendig program, tid/sted og all informasjon du måtte trenge vil bli sendt ut sammen med link til påmelding minimum 2 uker i forkant. 

 

Først ut er fagforumet "Hva gjør vi nå?" som vil bli arrangert i midten av oktober. Her vil fokuset være på gjenåpning og omstilling av bransjen i tiden som kommer. Dette blir et spennende fagforum hvor, blant annet, assisterende helsedirektør Espen Nakstad kommer. Han vil fortelle hvordan vi på en trygg og god måte kan omstille oss og få gjennomført våre arrangementer i tiden som kommer. 

Velkommen til høsten 2021 med Sponsor- og Eventforeningen!

 

 

14. september 2021